Projektant/ projektantka sdělovacího zařízení

Hledáme do svých řad projektanta/ projektantku sdělovacího zařízení.

Náplň práce:

  • Zpracování projektových dokumentací na železnici v oboru sdělovací techniky (radiové, optické, metalické a datové sítě, přenosové systémy, systém EZS, EPS, CCTV, …).
  • Komunikace se zákazníkem a projednávání technické dokumentace s dotčenými úřady.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru slaboproudé elektrotechniky (telekomunikace, radiové systémy, …),
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, myšlení v souvislostech,
  • dobrý zdravotní stav pro práci v terénu a v kolejišti,
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič,
  • znalost programů AutoCAD, MicroStation – výhodou,
  • praxe v oboru – výhodou,
  • znalost AJ, NJ – výhodou,
  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – výhodou,
  • autorizace ČKAIT – výhodou.

Nabízíme:

  • možnost zaměstnání na hlavní pracovní poměr, případně zkrácený úvazek (vhodné pro studenty vyšších ročníků),
  • mladý perspektivní kolektiv,
  • profesionální přístup,
  • dobré pracovní podmínky,
  • možnost osobního rozvoje,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • mobilní telefon,
  • firemní kafeterie.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu kariera@ixprojekta.com